Nagroda Hit Handlu dla linii Fit Mix d'aucy

Mamy zaszczyt poinformować, iż linia produktów Fit Mix otrzymała nagrodę specjalną 14-tej edycji konkursu „Hit Handlu” ogłoszonego przez wydawcę miesięcznika branżowego dla detalistów „Handel”.

Nagroda przyznawana jest na podstawie obserwacji rynku i sondy wśród detalistów. Kryteria jakie decydują o wyborze najlepszych produktów to dynamika sprzedaży, obecność produktów w sklepach, efektywna komunikacja i wsparcie promocyjne, uznanie wśród konsumentów oraz innowacyjność.

Nasza linia Fit Mix, będąca jedną z pierwszych prób budowania segmentu mrożonych warzyw do gotowania na parze, została uznana wyróżniona min. za promowanie prozdrowotnych trendów. Jak wiadomo, proces gotowania na parze zmniejsza utratę składników mineralnych i witamin w warzywach w porównaniu z innymi sposobami przygotowania na ciepło.

Uwagę oceniających zwrócił również fakt, że Fit Mix cztery warzywa został opracowany na bazie wyników naszych autorskich ankiet i konkursu ogłoszonego w mediach społecznościowych. Doceniono nasze nowatorskie podejście do tematu rozwoju linii produktów. Receptura zaproponowana przez naszych konsumentów została dopracowana pod względem technologicznym i zdrowotnym przez naszych ekspertów. Efektem jest produkt, który idealnie odpowiada potrzebom rynku.

 

Polecamy

Wyszukiwanie zaawansowane