Jak to robimy

Jakość mrożonki nie jest dziełem przypadku. Zanim nasz produkt trafi na wasz stół, każdy etap jego powstawania podlega niezmiennym zasadom i ścisłej kontroli

Uprawy i zbiór surowców

Świadomi tego, że surowce do produkcji czerpiemy z natury, dokładamy starań aby ich uprawa i przetwarzanie odbywały się z poszanowaniem dla środowiska. Współpracujemy z niemal 700 sprawdzonymi dostawcami, którzy zaopatrują nasze zakłady w najwyższej jakości warzywa i owoce.

Lokalizacja naszych zakładów produkcyjnych nie jest przypadkowa. Budowanie własnej bazy surowcowej było zawsze naszym priorytetem. Plantacje są położone na terenach czystych ekologicznie (Kujawy, Podlasie, Lubelszczyzna) w bliskiej odległości od zakładów, nie przekraczającej 50 km. Miejsca upraw są regularnie odwiedzane przez naszych agronomów, a plony kontrolowane przez nasze laboratoria na różnych etapach wzrostu.

Produkcja

Wyselekcjonowane owoce i warzywa są myte, sortowane i poddawane głębokiemu zamrażaniu w ciągu kilku godzin od zebrania, gdy są jeszcze w pełni świeże i wartościowe. Lata doświadczenia w przetwórstwie owocowo-warzywnym oraz ścisła współpraca z naszym dostawcami pozwalają nam uchwycić najkorzystniejszy moment ich wzrostu aby zachować ich wyjściową jakość bez ingerencji w naturalne procesy. Identyfikowalność użytego składnika na każdym etapie produkcji jest kluczowa dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa oraz oczekiwanej jakości produktu, który pojawia się na twoim stole.

Receptury naszych mieszanek opracowujemy w oparciu o badania najnowszych trendów i opinie konsumentów. Dzięki nieustającej woli innowacji, jesteśmy w stanie wyprzedzać tendencje rynkowe i potrzeby konsumentów. Od lat przekonujemy, że mrożonki są wartościowe, smaczne, wygodne i pozwalają zaprezentować zwyczajne składniki w zaskakującej formie.

Opakowanie

Z myślą o wygodzie naszych konsumentów jako jedyni w Polsce zastosowaliśmy perforację górnej części paczki ułatwiającą otwieranie. Opakowania warto czytać. Proste w interpretacji komunikaty ułatwiają dokonanie wyboru produktu, a przede wszystkim zawierają ważne wskazówki jak wartości odżywcze, zawartość składników alergennych, warunki przechowywania czy też informacje czysto praktyczne: sposób przygotowania produktu oraz przepisy na proste i szybkie dania do przyrządzenia w ostatniej chwili.

 

Polecamy

Wyszukiwanie zaawansowane